Çekilişte şansımı nasıl arttırırım.?


Şansınızı arttırmak için gün içerisinde uygulamayı takip etmek ve mümkün olduğunca fazla katılım yapmak size ekstra avantaj sağlayacaktır.

Her çekiliş için 10 dakikada bir ÇEKİLİŞE KATIL butonu aktif olmaktadır.

Örneğin herhangi bir ürün için saatte 6 katılım yapabilirsiniz. Katılım sayınızı ne kadar yüksek tutarsanız kazanma şansınız o kadar fazla olur.

V.İ.P veya Çekiliş Sayısı Arttırma Paketleri Varmı.?

Uygulama içerisinde veya başka mecralarda hiç bir şekilde, Çekiliş sayısı arttırma, v.i.p paketi gibi günlük,haftalık,aylık paketler gibi bir satışımız yoktur.

Her kullanıcıya adil ve eşit şekilde şans tanımak amacı ile özel paketleri uygulamamıza dahil etmedik. Bu uygulamadaki düşünce amacımız ürünü kazanamayı hedefleyen insanların hepsini aynı kitle gözüyle baktığımız içindir.

Örneğin bir üyenin durumu yok, 1 saatde 6 kere katılmış bir ürünü sahip olmayı hedefleyen kullanıcı,her gün uygulamadaki ürüne katılarak şansını arttırırken, Çekiliş Katılım Arttırma paketi diye bir ürünü satmış olsak, Bir başka kullanıcı bu ürünü satın alıp tek bir tıklama ile günlerce katılım yapan kullanıcımızı geride bırakmış olacaktır.

Böyle bir çalışma kurallarımız dışıdır ve hiçte adil değildir.

V.i.p özel paketler gibi özellikler olduğunda kazanan kişinin neredeyse hep aynı kişinin kazanmasını sağlayacakdır. Bizler hergün,her hafta, her ay sürekli farklı kişilere hediyeler dağıtmak isteriz. Buda tamamen kullanıcılarımızın direk katılım sayılarına bağlıdır. Katılım sayısının yüksek olan kullanıcı, katılım sayısı düşük olan kullanıcılardan bir adım daha önce olacaktır.

Uygulamamızın her adımı şeffaf ve objektiftir ve açıklayıcı bir şekilde tüm üyelerimize sunulmuştur.

Çekiliş Uygulama Sistemlerinde Piyasanın en güvenilir uygulaması olmak için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmayada devam edeceğiz.

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir